2410 PROJEKT

WordPressi automatiseerimine

Väljavõte.

See on lühike lugu sellest, kuidas me automatiseerisime WordPressi individuaalse skriptidega. Kuidas ühendada erinevate kodulehtede tellimused ühte põhikodulehte.

2021. aasta suvel võttis meiega ühendust sotsiaalmeedia kontode edendamise ettevõte, kellel oli vaja lihtsustada tööd veebipoodidega mitmetel kodulehtedel. Tavaline WooCommerce'i plugin ei saanud selle ülesandega hakkama. Me tegime seda, luues spetsiaalseid pluginaid, mis koguvad erinevate kodulehtede päringuid ja töötlevad neid ühes kohas.

Arutleme teie projekti üle

Arutleme teie projekti üle, et teada saada, kuidas me saame teid aidata. Broneerige tasuta 15-minutiline vestlus

Jagage seda lehte

Kliendi lugu.

See projekt on huvitav selle poolest, et selle lahendust saab rakendada kõikidele veebipoodidele, mis on ehitatud WordPress CMS-ile ja WooCommerce'i e-kaubanduse pluginaga.

Antud juhul oli meie kliendiks . Ettevõtte põhitegevus on teenuste osutamine kontode reklaamimiseks sellistes sotsiaalvõrgustikes nagu Instagram, TikTok, YouTube, Facebook, Twitter.

Iga sihtgrupi segmendi jaoks töötas ettevõte välja erinevad tehniliselt erinevad, iseseisvad WordPressi kodulehed. Igaüks neist võis pakkuda teenuse valimist ja ostmist.

Erinevatelt kodulehtedelt pärit taotluste ja klientide tellimuste edasisel töötlemisel ei olnud aga halduritele väga mugav.

Idee oli korraldada kõikide tehingute töötlemine ühel kodulehel. Kõik tellimuste andmed tuleks registreerida teataval kodulehel ja teenuse ostutehing tuleks lõpule viia peamisel kodulehel.

Probleem oli selles, et seda oli võimatu saavutada WordPressi ja WooCommerce'i tasuta ja tasuliste pluginate abil. Klient langes meeleheitele, kui ta palus meilt abi. Leidsime lahenduse.

Meie lahendus.

Selle probleemi lahendamiseks pakkusime välja mitu WordPressi ja WooCommerce'i individuaalset pluginat. Üks plugin pidi andmeid koguma ja teine - neid vastu võtma ja töötlemiseks saatma.

Pluginate nõuetekohase toimimise tagamiseks on need välja töötatud vastavalt WordPressi kodeerimisstandarditele. Projekti teostamiseks kulus 2 nädalat.

Tulemus.

Toote valimine

Tüüpiline toode on kujundatud tavalises WooCommerce'i stiilis. Sellisel juhul saab kasutaja valida selle toote parameetrid (WooCommerce'i kohandatud lahtrid):

  • Quality (Kvaliteet)
  • Quantity (Kogus)

Instagrami kasutajanime lahtri täitmine on kohustuslik. See on selle kasutaja ID, kellele valitud teenust pakutakse.

Toote ja selle parameetrite valimise lehekülg / WooCommerce
Toote ja selle parameetrite valimise lehekülg / WooCommerce

Maksmisprotsess

Kui kasutaja on sisestanud lingi kontole, mille jaoks teenust ostetakse, suunatakse ta tellimislehele.

Kõik kohandatud lahtritesse (WooCommerce Custom Fields) sisestatud andmed kogutakse pluginaga ja saadetakse kodulehe põhidomeenile pärast nupule "Kinnita tellimus" klõpsamist. Ostmisprotsess toimub ühel kodulehel. Kõik tellimuse andmed võetakse seejärel kinni ja edastatakse peamisele kodulehele. Neid töödeldakse ja rakendatakse siin.

Maksmisprotsessi lehekülg / WooCommerce
Maksmisprotsessi lehekülg / WooCommerce

Kokkuvõte.

Meie lahendus säästis klienti vajadusest luua igale kodulehele eraldi mitmeid vahendeid ja lisasid (maksesüsteemi loomine, integreerimine ja tellimuste haldamine).

Nüüd kasutatakse ainult peamist kodulehte tellimuste töötlemiseks, sissetulevate maksete sooritamiseks ja tellimuste täitmiseks. Klient töötleb tellimusi ühes kohas, kulutamata aega nende kogumiseks erinevatelt kodulehtedelt.

Samuti pakkusime kliendile täiendavaid ideid mõnede tööprotsesside automatiseerimiseks ja lisasime teatavaid integratsioone.

Kliendi arvustus.

Owner, Financial Services Company

Thanks to 2410, the client's business has been automated and their productivity has increased by more than 80%. The client was impressed by 2410's availability during the engagement.

Roman is ...

WordPressi automatiseerimine | 2410’i poolt loodud projekt

Veebiarendusagentuur.

Uurige projektipõhiseid teenuseid. Fikseeritud hind, fikseeritud tähtaeg, fikseeritud üleandmistingimused. WordPress, B2B süsteemide arendus ja individuaalsed skriptid.

WordPress

Mallide arendus, pluginad, automatiseerimine, e-kaubandus WooCommerce'ile, full-stack kodulehtede tegemine

Uurige lähemalt

B2B lahendused

CRM, ERP, sisemised ärirakendused, automatiseerimine, kalkulaatorid, SaaS ja individuaalsed lahendused

Uurige lähemalt

Koodimine

Individuaalsete skriptide programmeerimine, API ja integratsioonid, Zapier ja Integromat stsenaariumid, automatiseerimine

Uurige lähemalt

Tellimus

Tellitavad graafilise disaini ja veebiarenduse teenused nõudmisel. Üks kindel kuutasu. Skaleeritav, kiire ja taskukohane.

Uurige lähemalt